Satış ve Danışma Hattı: 0248 317 11 56 Türkçe

Hakkımızda

Enerji sektöründe 20 yıllık tecrübe ve birikimlerimizi birleştirerek DRN Enerji San. Tic. AŞ olarak sektörde yerimizi aldıkFabrikamızda her türlü pano üretimi, yağlı tip trafo üretimi Monoblok köşk üretimleri yapılmaktadır.Transformatör, pano ve köşk üretimleri yapılırken; sektördeki gelişmeleri takip ederek üretimlerine teknolojiyi entegre eden DRN Enerji , sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından kurulan DRN Enerji üretimlerinde; TSE standart uygunluk , ISO 9001- ISO 14001 - OHSAS 18001, C E, LVT sertifikalarıyla başarı ve kalitesini belgelemiştir.Ana hedefi; müşterilerinin ihtiyaç duydukları ürünleri kaliteli ve güvenilir olarak üretmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği sağlayarak müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli gelişmek ve büyümek diğer bir hedefimizdir.

Yurt içi pazarında markalaşma çalışmaları üzerinde yoğunlaşarak pazar payını sürekli olarak yükselten firmamız, uluslararası platformda da yerini almıştır.

https://www.instagram.com/drnenerji/

Instagram adresinden de bize uluşabilirsiniz.